NE YAPıYORUZ

UZMANLıK, GÜVEN VE BILGI ÜZERINE KURULU IŞ.

Yaklaşım

HANCHEM I&E kaynakları, tarımsürecini baştan sona güvence altına almakta, dağıttır, saklar, izler ve kolaylaştırır.

Dünya genelinde ki tarım salitalüreticileri ile güvenilir ilişkilerden yararlanarak ve verimli ve güvenli süreçlerimizle mallarını yaygınhale alarak çiftlikten sofraya gıda üretimi gerçekleştiriyoruz.

Yol boyunca, en yüksek kalite standartlarının karşılanmasını ve korunmasını sağlıyoruz. İtibarımızı riske atıyoruz.

NEDEN BIZIMLE ÇALıŞMAK

VERIMLI YÜRÜTME

HANCHEM I&E tüm iş süreçlerimizin yürütülmesinde mükemmellik için çaba göstermektedir. Kaliteli iş ve müşteri memnuniyetine odaklanıyorve detaylara ve etkin yürütmeye dikkat ederek bunu başarıyoruz.

DENEYIM VE YENILIK

Deneyimlerimiz sayesinde edindiğimiz becerileri müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını aşmak için kullanırız. Her ticaret soruşturması, iş yaptığımız tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamamızı sağlamak için yeni bir iş fırsatı olarak değerlendiriliyor.

SAYGıN İtIBAR

HANCHEM I&E, mükemmellik sunarak ve müşterilerimize ve tedarik zincirimizin birçok yönüyle olan taahhütlerimizi her zaman onurlandırarak güvenilir itibarımızı kazanmıştır.

DORUK ORTAKLIKLARI

Biz kökeni ve ticaret yoluyla dünya çapında tahıl ve yağlı tohum üreticileri ve tüketicilerin bağlayın. Halkımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, hükümetlerimiz ve toplumumuzla dürüstlüğe, işbirliğine, şeffaflığa ve karşılıklı faydaya dayalı açık ilişkilere ve iletişime değer verebiliyoruz.

TEDARIK ZINCIRINIZI YÖNETIRIZ, BÖYLECE
İşINIZI YÖNETIN.

× How can I help you?