İşImiz

UZMANLıK, GÜVEN VE BILGI ÜZERINE INŞA EDILEN IŞ

HANCHEM I&E HAKKINDA

HANCHEM I&E’nin kapsamlı tedarik zinciri yönetimi, işinizi yürütmeye odaklanmanızı sağlar. Biz zahmetsizce yararlanabilirsiniz kaliteli tedarikçiler ve distribütörler ile ilişkiler kurduk. Güvenimizi ve itibarımızı her gün güçlendiriyoruz.

HANCHEM I&E, büyük bir holdingin başarısı ve verimliliği ile işleyen büyüyen bir kuruluşla ilişki kurmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. İşimiz ve profesyonelliğimizle gurur duymaktayız ve bu etik, devam eden ilerlememizin temelidir. Küresel varlığımız, beklentilerini verimli süreçler, üst düzey risk yönetimi ve kurnaz piyasa anlayışı yla aştığımız endüstri profesyonelleri ve tarım üreticilerinden oluşan yerleşik bir ağdır.

Her şeyden önce, ilişkilere ve güvene değer ve yükümlülüklerimize her zaman saygı duyarız. Sözümüz itibarımızdır.

0
Piyasa
0
Ortak
0 k*
VOLUME (*metrik tonlar)
0
Mal

Insanlar

YAŞAM IÇIN ILIŞKILER KURUYORUZ.

MÜŞTERILERIMIZ BAŞARıLı OLDUĞUNDA BAŞARıLı OLACAĞıZ.

Hepimiz ortaklarımız kadar güçlüyüz ve HANCHEM I&E, tarım sektöründe büyüyen bir lider olarak başarılı olmamızı sağlayan profesyonel ilişkilere değer veriyor. Dünyayı besleyen ürünlerin kökeni ve dağıtımında verimliliği artırmak ve tedarik zincirimizdeki her insan bağlantısından destek almak için durmaksızın çalışıyoruz. Sektördeki ortaklarımızla uzun süreli ilişkilere değer veriyor ve besliyoruz, böylece hepimiz fark yaratan iyi yapılmış bir işin meyvelerini alabiliyoruz.

HER AŞAMADA KARŞıLıKLı ÖDÜLLENDIRICI ORTAKLıKLAR KURUYORUZ.

×

Powered by WhatsApp Chat

× How can I help you?